ua
ru

Leucos

Історія цієї фабрики розпочалася в 1962 році. Це був значимий період в історії дизайну, оскільки саме в цей час починається активний творчий пошук інноваційного співвідношення матеріалу та форми. Провокаційні образи, безпрецедентні ідеї та експериментальна естетика домінували й в створенні проектів освітлення. Фабрика Leucos запропонувала «поглянути на речі в іншому світлі». Згідно цієї концепції, це була ідея «іншого світла», яке б освітлювало події, культуру, проекти, охоплювало ідеї та перетворювало їх. Leucos пропонує ідею «творчості освітлення». У виборі матеріалу перевага була віддана традиційній логіці скляного мистецтва, але в новій інтерпретації. Необмежена образність та ідеальний баланс форми дозволяють створити вражаючий стиль, який стає репутацією фабрики.

Сьогодні Leucos представляє три колекції проектів інтер’єрного освітлення. Не дивлячись на формальні відмінності, колекції світильників об'єднані загальними цінностями, але – «розділені чимось емоційним, інтимним, що характеризує форму, про яку складно розповісти, але в той же час – чимось видимим, відчутним, геометрією та смаком...».

Світильники Leucos «Idea»

Колекція «Idea» уособлює ідею про вічний та чистий дизайн, який виникає з венеціанської традиції. У якості основного матеріалу використовується муранське скло: оновлення та традиція народжують унікальний стиль фабрики. Концепція Leucos полягала в тому, аби, зберігши пошану до традиції, «прийняти кожне сучасне вираження дизайну, яке складає задум скла». Так з'явилися вироби, які відрізнялися естетичною непохитністю, ідеальним поєднанням формального дослідження та новацій із урахуванням необхідної функціональності.

Вишуканий світильник «Cloche» (дизайн Danilo De Rossi) виготовлений з дифузором з боросилікатного скла з напівпрозорим хромованим або мідним покриттям. Основа забарвлюється в сіро-свинцевий колір або відтінок іржі. Трохи «холодні», «металеві» тони в оформленні згладжуються плавною формою абажура. Настільна лампа «Diane T1» (Roberto Pamio) відрізняється нестандартним дизайном: абажур виконаний з видувного скла та візуально нагадує рулон, що розвертається. Ця модель представлена в білому сатинованому відтінку, або в «теплому» янтарному. Настільна лампа «VivaT» (дизайн Toso, Massari&Associates) відрізняється унікальною формою, схожою на етнічну вазу. Цей світильник виконаний вручну з видувного скла, та представлений в сатинованому білому, янтарному або плямистому янтарному відтінках, а скляна основа чорного кольору декорована золотою фольгою.

Світильник «Moai» (дизайн Defne Koz) виконаний в концепції полінезійської скульптури та складається з двох великих дифузорів, які формою нагадують камені (або булижники) з природними контурами. Цей виріб виготовлений з сатинованого видувного скла білого кольору. Модель «Colage» (Danilo De Rossi) уособлює собою настінний світильник з декоративною панеллю ручної роботи, яка складається з двох видів скла в різних відтінках (наприклад, поєднання білого та сірого). Настінний світильник «Block» – ще одна ексклюзивна модель від Leucos. Металевий корпус декорований художнім платиновим оздобленням у вигляді абстрактних малюнків, що нагадують випадкові розчерки, або хаотично розташовані лінії. Стельовий світильник «Mercure» (Patrick Jouin) відрізняється лаконічною, абстрактною формою. Образ виробу нагадує камінь, обточений водою. Дифузор виготовлений з видувного скла в дзеркальному відтінку з ефектом «pulegoso». Настінний світильник «Kuk» (PaoloCrepax) виконаний з кришталю та оформлений безліччю загострених елементів. Ця модель виготовляється вручну, із застосуванням старовинних венеціанських технік. Ексклюзивні світильники «Laguna» створені у співпраці Toso, Massari&Associates та G.Toso. Настінний профіль квадратної форми виготовлений зі скляної плити білого кольору та складається з двох декоративних елементів, виготовлених з янтарю з декором зі скляної стружки та золотої фольги, або з декоративними елементами з платини, або ж янтарний блок прикрашений скляним бісером.

Світильники Leucos «Studio»

Колекція світильників «Studio» виникла з прагнення створити незвичайну архітектуру проектів інтер’єрного освітлення. Деталі, окремі елементи, композиція та світлові ефекти піддаються скрупульозному проектуванню. Фабрика Leucos запропонувала інтеграцію творчості в повсякденне життя та образ ідеального світильника, який проявляє в інтер'єрі свою бездоганну естетику.

Образ «BingoingoSNew» (Admir Jukanovic) натхнений тенденціями індустріального дизайну: на червоному та оцинкованому металевих дротах, що переплітаються, підвішена традиційна лампочка. Підвісні світильники «Beamer»(Arik Levy) виготовлені з боросилікатного скла з напівпрозорим хромованим оздобленням. Абажур відрізняється досить простою формою, але завдяки міцній металевій опорі ці світильники можна розмістити групами, під різним кутом нахилу, створюючи абстрактні композиції. Підвісний світильник «EMIS» (Alessandro Piva) виготовлений з видувного скла: абажур виконаний у фігурній формі, з контрастним забарвленням в комбінації білого з чорними смужками або плямами.

Стельовий світильник «JoyPL» (Paolode Lucchi) виготовлений з прозорого метакрилату, з корпусом із хромованого металу. Завдяки спеціальним фактурним елементам на поверхні скла (у вигляді багатогранників, які нагадують бджолині стільники), виникає дивовижний ефект освітлення, який розсіюється по всій стелі. Серія світильників «Guiko» (Worcks Studio) відрізняється незвичайною композицією: дифузор білого кольору з сатинованого видувного скла сферичної форми поміщений в кільце, яке може бути виготовлене з ебенового дерева, клена або хромованого металу. Модель «X-Ray» представлена з розсіювачем круглої форми, оточеним певною сіткою у вигляді ліній, що переплітаються, з білого лакованого металу. Настінний світильник «Dune» відрізняється абстрактним, трохи аморфним образом: частково втоплене скло з фігурною поверхнею поєднується з каркасом із білого розписного металу. Візуально ці вироби нагадують фрагмент «живої» матерії, яка перебуває в постійному русі.

Світильники Leucos «Modo»

Колекція «Modo» представляє інноваційний образ класики від Leucos в образі «facondeVenice». Ідея цієї колекції виникла з традицій венеціанського мистецтва XVII століття. В цій лінії об'єднані трепетне ставлення до традиції та вільний погляд на проектування освітлення. Так виникла концепція «сучасного образу гармонійного ідеалу в задумі скла».

Серія світильників «Astrée» (дизайн Ufficio Stile Gallery Vetrid’Arte) відрізняється дивовижними витонченими деталями, які відтворюють форму мініатюрних листочків. Декоративні деталі з кришталю оформлені хромованим обрамленням, а прикраси з янтарю облямовані золотом. Унікальне сімейство світильників «Glo’s» (Danilo De Rossi) дивує зворушливим чином: з видувного скла створені елементи у формі плавної стікаючої краплі води. Декілька таких частин можна об'єднати в дивовижній, «жвавій» композиції. Виняткова естетика цих світильників також доповнена неймовірними колірними переходами: біле скло плавно переходить в прозоре або димчасте, хромовані частини стають аквамариновими, та так – з безліччю відтінків.

Підвісні світильники «Ether» (Patrick Jouin) відрізняються легким привабливим образом: з видувного скла або кришталю виготовлені невагомі кульки (або «бульбашки»), які підвішені за допомогою тонких ниток до сталевої основи. Ще один витончений образ Leucos виникає в моделі «Nia» (RobertoPaoli): з литого скла та білого кришталю створені декоративні елементи у формі листочків. В одному такому світильнику їх може бути всього лише три, або – ціла безліч таких декоративних елементів, які випромінюють м'яке світло. Більш абстрактний та таємничий образ створений в моделі «Aspid» (Danilo De Rossi): великий підвісний світильник складається із завитків, що хаотично звиваються, виготовлених з видувного скла, які виникають з металевого корпусу круглої форми.

Відео

LEUCOS JJ BIG GRIP on Autopole
LEUCOS - JJ BIG GRIP indoor & outdoor
LEUCOS - JJ BIG & JJ GREAT LED (user replaceable LED)
LEUCOS - AELLA T 54 LED (user replaceable LED)
LEUCOS - AURELIA BOLD S 22 (user replaceable LED)
LEUCOS - AURELIA S 45 (user replaceable LED)
Фільтри
Матеріали
Колір
Бренд