00

Чорні меблі - модний тренд в інтер'єрі спальні

Чорні меблі - модний тренд в інтер'єрі спальні

Чорні меблі - модний тренд в інтер'єрі спальні

Оформлення спальні в чорному - варіант для любителів драми. Хоча, на переконання дизайнерів чорний колір в спальні додає кімнаті відчуття особливої ​​інтимності. Це характерний прийом для інтер'єру в мінімалістичному стилі. Тут дуже важливо не «переборщити» з чорним, щоб не отримати в результаті відчуття мороку і туги.

Особливо стильно виглядає чорно-біле прочитання спальні. Найпоширеніший варіант - чорні меблі на тлі білої обробки стін і килимових покриттів. Цариця спальні - ліжко з високим узголів'ям в темному кольорі з великою кількістю декору в сріблі або позолоті. Ще один варіант - ліжко, приліжкові тумбочки і комоди кольору венге. Використання таких меблів в спальні стало вже перевіреним прийомом, навіть класикою сучасного житла. Для привнесення креативності в дизайн можна використовувати шпалери в чорно-білий орнамент, різного виду клітку і смужку для оформлення стіни, біля якої буде встановлена ​​меблі.


КОМПЛЕКТ В СПАЛЬНЮ SAVIO FIRMINO, AMBIENTE NOTTE

Якщо ви - не прихильник суворої монохромности в самій затишній кімнаті в будинку, то «розбавити» строгість темного ліжка можна великою кількістю текстилю яскравих забарвлень.


ЛІЖКО MOBILIDEA, SHELL

Ну а якщо ви все-таки прагнете до різноманітності чорного, щоб надати атмосферу таємничості і деякої інтриги в спальні, спробуйте додатково використовувати чорний килим з довгим ворсом і темні штори з прозорої вуалі. Надлишок чорного кольору компенсується різницею фактури матеріалу і завдяки цьому інтер'єр не буде перевантажений.

Наші менеджери нададуть вам ідеальний варіант вибору меблів для вашої спальні.