00

Чорні меблі - модний тренд в інтер'єрі кухні

Чорні меблі - модний тренд в інтер'єрі кухні

Чорні меблі - модний тренд в інтер'єрі кухні

Чорно-білий інтер'єр на кухні припаде до смаку прагматичним господаркам-акуратистка, а також тим, хто стежить за своєю фігурою. Адже відомо, що чорний колір знижує апетит і може змагатися з найжорсткішими дієтами.

Хочете стати стрункою? Встановіть на власній кухні меблевий гарнітур чорного кольору з глянцевими фасадами. Вони додадуть приміщенню одночасно ошатність та строгість. Єдиний мінус такого рішення - додатковий догляд: на чорних глянцових фасадах помітні будь-які сліди від води і плям. Графічний дизайн кухні підкреслить біло-чорна підлога з кахельної плитки, викладеної в шаховому порядку. Якщо укласти її діагонально, то це візуально збільшить площу приміщення. Пом'якшить вплив чорного кольору побутова техніка з характерним блиском нержавіючої сталі. А якщо ви доповните гарнітур дерев'яними поверхнями або стільницею зі штучного каменю, то станете господарями ультрасучасної кухні.

КОМПЛЕКТ В КУХНЮ CESAR, YARA

Ще більше варіантів оформлення їдальні в чорно-білій гамі. Тут доречні будь-які варіації в стилі ар-деко, які перетворять столову в острівець розкоші минулих часів. Це може бути поєднання білого столу і чорних шкіряних стільців сучасного дизайну, доповнених килимом у вигляді шкури зебри і світильниками з чорними текстильними абажурами. Це додасть приміщенню особливий шик і ексклюзивність.

СТІЛ ОБІДНІЙ TONIN CASA , LIFESTYLE INSPIRATIONS

Щоб ваша кухня відповідала останнім трендам меблевої моди, зверніть увагу на величезний вибір кухонних гарнітурів на нашому сайті.