00
Світло

Декор

Двері

Фільтри

Назва товару
Стилі
Кольори
Ціновий сегмент
Темма Монтаж
Фабрики
Країна-виробник
Матеріали
3д модель Наявність

Всі

Декоративні предмети або аксесуари є невід'ємною частиною будь-якого інтер'єру. Незалежно від того, який стиль домінує в інтер’єрі, декор завершує неповторний образ, доповнюючи його фінальними акцентами. Індивідуальний образ інтер'єру передбачає здійснення певних ідей, тому кожна деталь в ньому наділена певним змістом. Декоративний предмет може нести певну емоцію, експеримент, творчу сміливість або унікальну цінність минулого. Аксесуари нерідко задумані в гармонійному синтезі функції та естетики: предмет може бути красивим зовні, але при цьому має і практичне застосування. Але без певної смислової наповненості, естетики або функціональності, без гармонійного поєднання з навколишнім оточенням – декор залишається лише «набором предметів», що нерідко називають «порожньою прикрасою».


Декор для дому: справжні традиції
Кращі фабрики Італії представляють колекції унікальних декоративних предметів і аксесуарів < /span>, які чудово підійдуть для розкішної обстановки в кращих традиціях класики. Аксесуари з кришталю, унікальні вироби з муранського скла, вишуканий текстиль, дзеркала в рамах з різьбленими елементами – такі предмети, як правило, будуть оформлені вручну, тому в кожній деталі відображена неповторна естетика і справжні традиції італійських ремісників. Керамічні вироби декоруються унікальними емалями, а також можуть бути доповнені інкрустаціями напівдорогоцінним камінням, мерехтливими стразами та іншими елементами. Вази можуть бути виконані в образі урни або кубка, а також нерідко мають досить складну архітектуру і велику кількістю елементів. У загальному ансамблі інтер’єру в стилі бароко або ампір буде доречний багатий, ексклюзивний декор з достатком вишуканих елементів в обробці сусальним золотом або сріблом. При цьому кожен предмет гармонійно доповнює загальний інтер’єр, продовжуючи складний і вабливий лейтмотив справжніх традицій. Такі предмети завжди наділені не тільки візуальної естетикою, але й глибоким змістом – коли минуле, історичні цінності культури втілені в образі бездоганної краси.

Декор для дому: експеримент і творча сміливість
В оформленні сучасного інтер'єру використовуються декоративні предмети, які на перший погляд можуть здатися дивними, дивовижними і незрозумілими, але водночас такі аксесуари не позбавлені ідеї або образно-символічного змісту. Дизайнери нерідко запозичують ідеї з області прикладних мистецтв, а також звертають увагу на повсякденність, в якій знаходять натхнення в простоті – в тому, чого ми не помічаємо. Тому декор для дому, інтер'єр якого оформлений в сучасному стилі, часто несе в собі експеримент і творчу сміливість. При цьому фантазійність виробів, їх абстрактна форма або сувора геометрія, нарочито простий або провокативний дизайн – найкращим чином відповідають бажанням створити виключно індивідуальний інтер’єр. Сучасні декоративні предмети та аксесуари, представлені кращими фабриками світу, нерідко створюються в лімітованих колекціях і за участю відомих дизайнерами, тобто є авторськими. Таким чином, сучасний декор для дому нерідко переходить з поняття «предмет» до визначення «арт-об'єкт», що кардинально змінює бачення традиційної естетики. Тим не менш, такі декоративні предмети можуть бути створені як з інноваційних сучасних матеріалів, так і з кращих сортів натурального каменю, муранського скла тощо.

Декор для дому
Провідні фабрики світу представляють унікальні колекції декору для дому як для традиційної класики, так і в ключі несподіваних ідей сучасності. Особливість колекцій, представлених фабриками Італії, полягає в тому, що незалежно від відповідності того чи іншого стильового напрямку, кожен виріб володіє справжньою естетикою і бездоганною якістю. Як фабрики з багатою історією, так і сучасні студії дизайну – завжди представляють лінії виробів, які не тільки відповідають актуальному баченню, але й задають нові тенденції. Тому, вибираючи декор для дому з Італії, ви з легкістю можете завершити або доповнити індивідуальний образ інтер'єру під знаком кращих традицій, сміливих творчих ідей і завжди – з бездоганним смаком.