00
Світло

Декор

Двері

Фільтри

Назва товару
Стилі
Кольори
Ціновий сегмент
Темма Монтаж
Фабрики
Країна-виробник
Матеріали
3д модель Наявність

Всі

Текстиль привносить в інтер'єр справжнє відчуття комфорту та особливу атмосферу. Вишукані тканини поєднують в собі візуальний образ у вигляді вишивки, візерунків, принтів та унікальної фактури. Незалежно від того, який стиль було обрано для оформлення інтер'єру, текстиль завжди підкреслить його естетику, індивідуальний образ і елегантність.

Класичний стиль сприймає такі добротні тканини, як оксамит, шовк, вишукані та складні фактури в оббивці м'яких меблів. Декоративні накидки і покривала, скатертини і штори - можуть бути розшиті металевою ниткою, декоровані багатими візерунками. Текстиль в класичному інтер’єрі дозволяє візуально «згладити» безліч архітектурних елементів навколишніх меблів, різьблені золочені деталі стають не такими помітними – і таким чином урочистий класичний інтер'єр знаходить ту затишну атмосферу, в якій буде по-справжньому комфортно. Особливе бачення текстилю в інтер'єрі представила фабрика Halley: розкішні фактури тканин були відтворені у вигляді барельєфів фасадів шаф та інших поверхонь, що дозволило створити концепцію інтерьеру, в якому немає візуального розмежування матеріалів. А в оформленні спальні були передбачені вишукані накидки в підлогу столиків , які розташувалися біля ліжка. Таки накидки привносять в інтер'єр справжню елегантність і дозволяють створити унікальний образ кімнати. Також варто відзначити проект Daniela Dellavalle «Arte Pura»: в концепції дизайнера домашній текстиль здатний наділяти домашні предмети чарівними образами без кордонів. Домашній текстиль Arte Pura створюється з «живої» лляної тканини, яка може бути декорована вишивкою ручною роботою, перламутровими ґудзиками і мерехтливими стразами. Калейдоскопічне тріумфування кольорів і образ тканини, ніби створеної самою природою – привносять в будь-який інтер’єр якусь ностальгічну атмосферу і романтичний настрій.

Текстиль нерідко домінує і в оформленні дитячих кімнат. У цьому випадку мова йде про свободу фантазії, оскільки виникають чарівні банти в накидках на стільці, фантазійні візерунки на покривалах. Весела клітина або казкові метелики, витончена вишивка – все це виникає в інтер'єрі дитячої кімнати на тканинах з легкими фактурами.

Текстиль в сучасному інтер'єрі може бути представлений найнесподіванішими варіаціми. Це можуть бути однотонні тканини, або вироби з яскравими орнаментами і незвичайними візерунками, які стають візуальним акцентом. Фактура тканини також важлива: як правило, в сучасному інтер’єрі ми не побачимо оксамит або шовку, але враховуючи нинішню урбаністичність, навіть тканина з грубою фактурою може виглядати досить елегантно.

Корпорація СТС пропонує вашій увазі кращі текстильні фабрики світу та їх домашній текстиль на сторінках цього сайту sts.ua. Сьогодні легко обрати тканини, які найбільше відповідають індивідуальним естетичним вимогам, володіють тією справжньою красою, яка виникає завдяки дотриманню старовинних ремісничих технік і уваги до якості кожної окремої деталі.