00
Декор

Двері

Паркет

Фільтри

Зона застосування
Назва товару
Стилі
Кольори
Ціновий сегмент
Фабрики
Країна-виробник
Матеріали
3д модель Наявність

Всі

У колекції провідних європейських фабрик представлені вишукані моделі вхідних і міжкімнатних дверей. Найважливішими якостями при виборі дверей є надійність, міцність і довговічність. При виборі міжкімнатних дверей велику роль вже грає зовнішня естетика, декоративні елементи та відповідність стильовій манері оформлення інтер’єру.

Традиційно вхідні двері можуть бути виконані з масиву дерева, або зі сталі. Європейські виробники акцентують увагу саме на якості і довговічності дверей. Тому матеріал та якість фурнітури, звукоізоляційний наповнювач та інші технічні аспекти визначають надійність виробу і його відповідність заявленим технічним вимогам. Вхідні двері повинні володіти високим ступенем тепло-, звукоізоляцією та герметичністю. Міцність матеріалу і якість замків обумовлює їх надійність. Тим не менш, незважаючи на високі технічні вимоги, вхідні двері сьогодні можуть відрізнятися привабливою зовнішньою естетикою. Якщо мова йде про вироби з масиву дерева, то такі двері завжди є найбільш вишуканим виробом, краса якого може бути підкреслена декоративними різьбленими елементами або аплікаціями, або ж просто - за допомогою обробки спеціальними лаками.


Міжкімнатні двері сьогодні мають велику різноманітність декоративних особливостей. Корпорація STS для класичного інтер’єру пропонує вироби, декоровані витонченими різьбленими прикрасами в обробці золоченням, патинуванням або перламутровими лаками. Нерідко міжкімнатні двері можуть бути прикрашені вишуканими вітражними вставками, художніми розписами і іншими графічними елементами ручної роботи. Вироби для сучасного інтер'єру відрізняються меншою кількістю декоративних деталей. Наприклад, це можуть бути міжкімнатні двері з натурального дерева, зі скла різних відтінків - від прозорого, до чорного. Корпорація СТС також може запропонувати комбіновані міжкімнатні двері. Наприклад, скляні вставки гармонійно поєднуються з поверхнею, яка вкрита лаком. Міжкімнатні двері можуть бути декоровані шкіряними вставками або графічними елементами, які нанесені способом шовкографії або за допомогою інших сучасних технік художнього друку.