00
Побут. техніка

Меблі

Світло

Фільтри

Зона застосування
Назва товару
Стилі
Кольори
Ціновий сегмент
Фабрики
Країна-виробник
Матеріали
3д модель Наявність

Всі

Унікальний образ будь-якого інтер’єру складається з безлічі елементів, які узгоджені в гармонійному ансамблі. Цей ансамбль підпорядкований певному стилю, індивідуальним естетичним перевагам і функціональним особливостям. Кращі меблеві фабрики на сторінках цього сайту Корпорації СТС представляють колекції меблів для дому, виконаної в різних стилях, в кращих традиціях класики або ж несподіваних образах сучасного дизайну.

Меблі з Італії завжди відрізняються автентичною естетикою, справжньою красою матеріалів і бездоганною якістю. Якщо мова йде про розкішні вироби в класичному стилі, то це переважно меблі ручної роботи, які мають складний декор. Це може бути витончене різьбленя золочених деталей або прекрасні сюжети, які створені за допомогою ремісничих технік інкрустування (інтарсія або маркетрі). Оздоблення за допомогою патинування або золочення з ефектом зістарювання надають таким виробам додатковий шарм і справжню чарівність, в якій проявляється силует історії та унікальні ремісничі традицій у виготовленні меблів.

Сучасні меблі відрізняються більш нестандартним дизайном, яскравими кольорами та творчими, нерідко провокативними ідеями в цілому. Сучасних дизайнерів надихають прості речі та образи, які оточують нас щодня, але залишаються непоміченими. Водночас сучасні меблі можуть мати і дуже складний дизайн, який виникає через уваги до техніки, інженерії та промислової індустрії. Так з'являються вироби з незвичайною геометрією, абстрактними або дуже складними конструктивними особливостями, але такі меблі все одно не позбавлені універсальності та певної естетики.

Вишукані колекції меблів у класичному стилі представлені фабриками Bakokko, Medea, CISSalotti, Ferretti e Ferretti, Tosato , Asnaghi та іншими. Меблі з несподіваним дизайном традиційно представлені фабриками, які більше асоціюються з вільними студіями дизайну – наприклад, як Zanotta або Mooi. Відзначимо, що як правило, авторські сучасні меблі створюється лімітованими тиражами, тому такі предмети стають яскравими акцентами унікальних інтер’єрів.Італійські меблі завжди відрізняються бездоганною якістю матеріалів і декоративних деталей. Вироби можуть бути виготовлені повністю вручну із застосуванням унікальних ремісничих технік декорування. Традиційно використовуються кращі сорти натурального дерева, добротні оббивні матеріали та цінні декоративні деталі. Сучасні фабрики представляють колекції меблів, в яких можуть поєднуватися традиційні та інноваційні матеріали, ремісничі техніки та інноваційні технології. Незалежно від стильового напрямку, італійські меблі завжди відрізняються справжньою естетикою, бездоганною якістю і довговічністю.