00
Контакти

Про нас

Акції

Про нас

Під торговою маркою STS наша компанія працює з 2003 року.

За цей час нами успішно виконані тисячі замовлень: банки, готелі, офіси, ресторани, заміські резиденції та квартири укомплектовані меблями, дверима, паркетом, сантехнікою, світильниками, текстилем, килимами і всілякими декоративними предметами для інтер'єрів у всіх існуючих стилях.

На прилеглих територіях, біля басейнів, на терасах і літніх майданчиках встановлено:

  • ландшафтне світло,
  • меблі садові,
  • литі альтанки,
  • ексклюзивні німецькі ворота,
  • сонячні годинники,
  • авторські поштові скриньки,
  • малі архітектурні форми типу меблів зі спеціального полімеру, який не боїться дощу і сонця, але являє собою м'які меблі (дивани і крісла класичних форм), які можугь змінювати кольорову підсвітку.

Відточуючи свою майстерність роками, ми максимально оточили наших замовників комфортом на шляху підбору та узгодження наповнення їх інтер'єрів та екстер'єрів. Ми повністю взяли на себе всі турботи із облаштування об'єктів. Свою підтримку за програмою співпраці з дизайнерами та архітекторами наша фірма гарантує не тільки перевіреним і майстрам з великим досвідом, але і початківцям, молодим фахівцям.

Велика кількість послуг надається безкоштовно.

ПОСЛУГИ.

Підбір і розсташування в професійних програмах предметів інтер'єру та екстер'єру: меблі для кухні, меблі для спальні, меблі для вітальні, меблі для дитячої, меблі для домашнього та офісного кабінету та ін.

Працюємо з приватними і корпоративними клієнтами.

  • Для кухонь виконуються професійні креслення і розрахунки для підключення вбудованої техніки і сантехніки.
  • Для бібліотек, гардеробних, меблів для ванних кімнат та інших меблів, які будуть вбудовані, робиться технічне завдання для будівельників.

Постачання меблів здійснюється виключно з країн Євросоюзу. Доставка на об'єкти, складання та сервісне обслуговування меблів (наприклад: усунення пошкоджень в процесі експлуатації).

Підбір, розташування світильників, розрахунок освітлення, постачання з Європи, доставка на об'єкти, інсталяція світильників, гарантійне обслуговування.

Підбір дверей, виконання креслень для будівельників, поставка з європейських країн, доставка на об'єкт, установка і сервісне обслуговування.

Підбір, продаж і доставка на об'єкти виробів з текстилю, кераміки, ексклюзивних дзеркал та інших декоративних товарів для інтер'єрів.

Підбір, продаж, доставка та монтування паркету і ламінату кращих виробників Німеччини та Італії.

Підбір, розрахунок, продаж, доставка та встановлення європейської сантехніки.

Підбір, продаж і установка вбудованою і окремо розміщуваної побутової техніки.

Ми беремо на себе здачу залучення до експлуатації техніки Сервізними центрами заощаджуючи час замовника. За бажанням клієнта під нашим моніторингом виконуються дизайнерські, архітектурні та будівельно-монтажні роботи будь-якої складності з авторським наглядом. З нашої бази українських дизайнерів, архітекторів і будівельників ми відбираємо найталановитіших і надійних і рекомендуємо їх нашим замовникам з наданням гарантії нашої компанії на ці послуги.

... В той час коли Ви читаєте це, ми працюємо над чиїмось замовленням ...