00
Меблі

Світло

Декор

Фільтри

Зона застосування
Назва товару
Стилі
Кольори
Ціновий сегмент
Монтаж
Фабрики
Країна-виробник
Матеріали
3д модель Наявність

Всі

Дизайн інтер'єру та екстер'єру передбачає масу критеріїв, до яких відносяться потреба людини в комфорті та красі. Але почуття комфорту та естетики  індивідуально, тому просте дотримання рамок того чи іншого стилю, або модних тенденцій часу  не дозволяє створити унікальну атмосферу того простору, що нас оточує. Природним і дуже важливим елементом у дизайні інтер'єру та екстер'єру є освітлення. Існує багато різних світильників, які стають повноцінними декоративними елементами, але крім цього, вони наповнюють простір світлом і індивідуальної атмосферою.

Світло в інтер'єрі

Світло в інтер'єрі становить окрему композицію, яка гармонійно доповнює внутрішню обстановку приміщень. За допомогою освітлення можна не тільки підкреслити акценти, виділивши певні елементи декору, але і візуально «грати» з геометрією простору. Освітлення в інтер'єрі може бути багаторівневим, що дозволяє реалізувати зонування простору без зайвих перегородок. Різні настінні і підлогові світильники, настільні лампи і світло, яке можна вбудувати  створюють гру півтонів, привносячи в приміщення легку загадковість.

Світло в екстер'єрі


Зовнішнє освітлення є одним з основних елементів ландшафтного дизайну. Архітектурні форми, водойми, композиції з рослин, стежки та альтанки це не просто окремі об'єкти, або декоративні елементи: коли вмикається світло, всі деталі складають динамічний сюжет, який змінюється в різних локаціях. Увечері зовнішнє підсвічування проявляє все, що днем ​​залишається непоміченим – риси архітектури, поверхню води, мініатюрні деталі і затишні куточки для відпочинку. Світло в есктерьере, як правило  це цілий комплекс освітлення, в якому задіяні і локальні джерела світла, і панорамні системи прожекторів для фасадного підсвічування будівель. Мініатюрні вбудовані світильники, які з'являються в темних стежках і кам'яних сходах  це дуже делікатний декоративний елемент, який привносить чарівність і невимушеність у найрозкішніші проекти.

Освітлення для басейнів і штучних водойм  це ще одна особливість зовнішнього підсвічування. Світло починає струмувати, відбиватися назовні і «грати» з простором. Таке освітлення дозволяє наповнити статичний простір природною динамікою і таємничістю.

Освітлення, естетика

Освітлення  це не тільки технічний прийом для моделювання простору. Світильники  це вироби, дизайн яких відрізняється за стилем, формою, конструкцією та декором. Таким чином, у світлий час доби освітлювальний прилад може бути вишуканим декоративним елементом інтер'єру. Існують розкішні люстри, витончені настінні бра, настільні лампи  кожен з цих світильників по праву може бути справжнім витвором мистецтва: виріб може бути декоровано рідкісними та напівдорогоцінним матеріалами, а його дизайн і декор – виконані вручну кращими майстрами світу. Сучасні світильники відрізняються неймовірними формами, химерної геометрією і дивовижними світловими ефектами. Це дозволяє створювати оригінальні інсталяції, в яких джерело світла залишається автентичним арт-об'етом.