00
Меблі

Екстер'єрне

Декор

Фільтри

Зона застосування
Назва товару
Стилі
Кольори
Ціновий сегмент
Монтаж
Фабрики
Країна-виробник
Матеріали
3д модель Наявність

Всі

Зовнішнє освітлення дозволяє не тільки освітити територію, але і підкреслити декоративні деталі. Ландшафтний дизайн сповнений делікатних акцентів, які можна виділити за допомогою вбудованого світла. Мініатюрні світильники, які вбудовуються, можна розташувати в різних місцях: встановити в поверхні садових доріжок, сходів, малих архітектурних форм або цоколя будівлі, біля штучних водойм і рослин. Кожен куточок присадибної ділянки наповниться своїми таємницями, а ваш будинок поглине справжня казка. Вуличні світильники, які вбудовуються, створюють ефект світіння зсередини у випадку з підсвічуванням рослин і дерев.


Вбудовані світильники для вулиці

Вбудоване вуличне світло є елементом загальної композиції. Такі вуличні світильники бувають різних типів. Наприклад, світильники з відкритим світлом підходять для освітлення малих архітектурних форм. А ще можна використовувати вбудовані світильники у вигляді брущатки, що світиться або каменів: освітлення від них буде локальним, з меншим сліпучим ефектом. Такі світильники можна хаотично «розкидати» уздовж стежок і сходинок, або з обох сторін – симетрично.

Вбудоване вуличне світло: прихована підсвідка

Ще один різновид вбудованих вуличних світильників – це такі, які встановлюють у вертикальні поверхні. Виходить освітлення без явного джерела світла. У таких світильниках світловий потік спрямований паралельно поверхні землі, що дозволяє уникнути сліпучого ефекту для декоративного підсвічування сходів. Такі вуличні світильники, які вбудовуються, також застосовуються для підсвічування доріжок або стежок. Приховане підсвічування дозволяє підкреслити геометрію простору і «грати» з контурами. Вбудоване вуличне світло добре поєднується з натуральним каменем. Не менш ефектно виглядає вбудоване підсвічування штучних водойм.